O firmie

Firma budowlana TRUTY BUDOWNICTWO. Jest to rodzinna firma, której założycielem jest inż. Marcin Truty. Technikum budowlane oraz studia inżynierskie na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki na wydziale Inżynierii Lądowej pozwoliły mu na zdobycie odpowiedniej wiedzy i kwalifikacji, lata doświadczenia sprawiły, że w swoich działaniach z powodzeniem realizuje motto firmy -  „solidnie i ponadczasowo”.

Wieloletnie doświadczenie w budownictwie, wiedza oraz nieustanne poszukiwanie najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku, pozwoliły nam stać się specjalistami w branży budowlanej. Świadczymy wysokiej jakości usługi remontowe i ogólnobudowlane. W wykonywaniu wszelkich prac stosujemy najnowsze technologie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, starannie dobranego do prowadzonych prac, co w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowników, stanowi gwarancję najwyższej jakości usług.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, aby spełnić nawet najbardziej rygorystyczne wymagania klientów. Służymy także pomocą w doborze rozwiązań technicznych i w zagospodarowaniu przestrzeni użytkowej. 

Wszelkie prace są wykonywane zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi normami prawa.

Zapewniamy terminowość wykonywanych zleceń, dzięki współpracy w wieloma dostawcami materiałów budowlanych. Umożliwia nam to także bycie konkurencyjnymi cenowo.